SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 210 120 PLN
(24 202 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
50 m²
Agras, Λεμεσός

sypialnia1
metraż50 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

For sale: Modern penthouse apartment under construction in the growing area of Zakaki. This stylish residence offers 50 m2 of internal space, featurin...

Inny
Wiek oferty: 310dni
Zaktualizowano: 50dni

Miejscowości

Agras, Λεμεσός
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

PropertyFate LTD

Savvas Evangelou