SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 335 718 PLN
(17 810 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
75 m²
Agras, Λεμεσός

sypialnia2
metraż75 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

For sale is a modern apartment currently under construction in the vibrant area of Zakaki. This spacious unit offers an internal space of 75 m2, featu...

Inny
Wiek oferty: 369dni
Zaktualizowano: 368dni

Miejscowości

Agras, Λεμεσός
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

PropertyFate Ltd

Savvas Evangelou, Managing Director @PropertyFate Ltd