Lista ofert
24
24
24
2 123 539 PLN
(17 696 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
120 m²
Ravine Path, Kouklia
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
120 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
STUNNING 2 BEDROOM APARTMENT WITH PANORAMIC SEA AND MOUNTAIN VIEWS IN THE HEART OF APHRODITE HILLS RESORT WITH TITLE DEEDS
Located within the presti...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
6dni
Zaktualizowano:
6dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Ravine Path, Kouklia
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.