SUPA24
Inne
Inne
Inne
760 040 PLN
(10 134 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
75 m²
Κίτι

sypialnia2
metraż75 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Listing refers to a Two Bedroom Apartment positioned on the First Floor. Discover an exceptional off-plan residence nestled in a quiet and picturesqu...

Inny
Wiek oferty: 24dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Κίτι
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home