SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 392 453 PLN
(10 052 PLN / m²)
Sprzedaż
5
2+
238 m²
İskele

sypialnia5
metraż238 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

الشقة للبيع يقع في يني إسكيل، المعروفة أيضًا باسم تريكومو، وهي بلدة تقع على الساحل الجنوبي الشرقي لشمال قبرص. تمتد يني إسكيل على الطريق الرئيسي المؤدي...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaDrewniana podłogaWysokie sufityUmeblowany

Inny
Wiek oferty: 494dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

İskele
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi