SUPA24
Salon
Salon
Salon
682 875 PLN
(12 416 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
55 m²
Girne

sypialnia2
metraż55 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق مطلة على البحر في مجمع بالقرب من الشاطئ في بهجلي جيرنه
باعتبارها واحدة من أفضل 5 دول آمنة للعيش فيها، تعد شمال قبرص مكانًا شعبيًا للعيش. يتميز با...

Inny
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 492dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate