SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 729 009 PLN
(19 000 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
91 m²
Girne

sypialnia3
metraż91 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق في مجمع مع وسائل الراحة في منطقة هادئة وسلمية في جيرنه
جيرنه هي واحدة من أهم المراكز السياحية في جمهورية شمال قبرص التركية. وتشتهر بجمالها التاريخ...

Inny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate