SUPA24
Salon
Salon
Salon
581 707 PLN
(10 976 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
53 m²
Girne

sypialnia2
metraż53 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

شقق مع فرص استثمارية في السانكاك، قبرص
ألسانجاك هي مدينة في منطقة جيرنه في جمهورية شمال قبرص التركية. تقع منطقة ألسانجاك في غرب جيرنه، وهي منطقة سكنية...

Inny
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 492dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate