SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 591 226 PLN
(13 260 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
120 m²
Girne

sypialnia4
metraż120 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق مطلة على البحر والجبل في شمال قبرص في غيرني
تقع الشقق في مشروع في غيرني، إحدى المدن المتطورة في جزيرة قبرص. تتميز غيرني بحياتها الاجتماعية وشواطئه...

Inny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate