SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 074 618 PLN
(13 433 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
80 m²
Girne

sypialnia2
metraż80 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

2-Bedroom Garden-Floor Apartment Surrounded by Sea and Nature in Esentepe
Located on the northern coast of North Cyprus, Girne is one of the most pref...

umeblowany
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE