SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 715 548 PLN
(27 670 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
62 m²
Girne

sypialnia2
metraż62 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

شقق بواجهة بحرية في مجمع مع مسبح في غيرنه إيسينتيبي
تقع غيرنه في الجزء الشمالي من جزيرة قبرص. تعد غيرنه واحدة من أكثر المدن تطورًا في الجزيرة اليوم وه...

Inny
Wiek oferty: 57dni
Zaktualizowano: 57dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate