Lista ofert
15
15
15
1 385 727 PLN
(21 996 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
63 m²
Girne
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
63 m²
łazienki
Description of object:
Dreamy 2-Room Loft Penthouse with Sea View - Sun Valley Rose, Esentepe, Cyprus
Discover luxury redefined! This exclusive 2-roo...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Basen
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Nowa konstrukcja
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
78dni
Zaktualizowano:
69dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.