SUPA24
Inne
Inne
Inne
809 912 PLN
(8 099 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
100 m²
Girne

sypialnia1
metraż100 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Sea-View Properties in a Complex with Swimming Pool in North Cyprus, Alsancak
One of the most attractive destinations of Cyprus Island, Girne is a pre...

Piętro:
1. piętro 2
Wiek oferty: 452dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Girne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE