SUPA24
Salon
Dom i otoczenie; widok
Salon
1 687 140 PLN
(13 497 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
125 m²
Geri

sypialnia4
metraż125 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

الشقة للبيع يقع في جيرنة، المدينة الساحلية الشهيرة على الساحل الشمالي لقبرص. تُعرف جيرنة بمرفأها التاريخي، وهندستها المعمارية العصور الوسطى، ومشهدها ا...

Inny
Wiek oferty: 70dni
Zaktualizowano: 70dni

Miejscowości

Geri
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi