SUPA24
Salon
Salon
Salon
734 600 PLN
(7 573 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
97 m²
Karaağaç

sypialnia2
metraż97 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

الشقة للبيع يقع في كاراغاش، وهي قرية هادئة على الساحل الشمالي لشمال قبرص، على بعد حوالي 27 كيلومترًا شرق جيرنة. تقع القرية عند سفوح جبال بش بارماك، وت...

Inny
Wiek oferty: 381dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Karaağaç
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi