SUPA24
Dom i otoczenie; widok, podłoga z płytek
Dom i otoczenie; widok, światło dzienne
Dom i otoczenie; widok
570 038 PLN
(12 668 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
45 m²
Esentepe

sypialnia1
metraż45 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The apartment for sale is located in Esentepe, also known as Agios Amvrosios. The village of Esentepe is situated within the renowned and popular 'Gol...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaSprzęt kuchennyUmeblowanyBezpieczeństwo

Inny
Wiek oferty: 102dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Esentepe
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak