SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 137 937 PLN
(13 547 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
84 m²
Avlidos, Δήμος Λιβαδιών

sypialnia2
metraż84 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This Two Bedroom Apartment located on the first floor is positioned on a residential Project, ideally located in Livadia, just moments from the Americ...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Avlidos, Δήμος Λιβαδιών
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home