SUPA24
Inne
Inne
Inne
3 180 281 PLN
(32 124 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
99 m²
Δήμος Λιβαδιών

sypialnia2
metraż99 m²
łazienki2+
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

The project boasts sixteen apartments two bedroom & two bathroom apartments – all with spacious and contemporary living areas. There are two apartment...

Inny
Wiek oferty: 345dni
Zaktualizowano: 345dni

Miejscowości

Δήμος Λιβαδιών
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses