SUPA24
Salon
Salon
Salon
588 612 PLN
(11 772 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
50 m²
Δήμος Λάρνακας

sypialnia2
metraż50 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

شقة بغرفة نوم واحدة للبيع محاطة بالبحر والطبيعة في إسكيلة، شمال قبرص
تقع منطقة إسكيلة (İskele) على الساحل الشرقي لشمال قبرص، وقد أصبحت واحدة من أكثر ا...

Inny
Wiek oferty: 11dni
Zaktualizowano: 11dni

Miejscowości

Δήμος Λάρνακας
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TEKCE Real Estate