SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 530 979 PLN
(25 565 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
99 m²
Aritis, Δήμος Λάρνακας

sypialnia3
metraż99 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Introducing this exquisite Three Bedroom Penthouse Apartment situated in the highly desirable area of Phaneromeni boasting a prime location. The hear...

Inny
Wiek oferty: 56dni
Zaktualizowano: 27dni

Miejscowości

Aritis, Δήμος Λάρνακας
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home