SUPA24
Inne
Inne
Inne
764 551 PLN
(8 890 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
86 m²
Δερύνεια

sypialnia2
metraż86 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Experience contemporary living in this stylish two-bedroom apartment, ideally located in a serene and convenient area of Deryneia. Set within an exclu...

Inny
Wiek oferty: 97dni
Zaktualizowano: 48dni

Miejscowości

Δερύνεια
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

C. I. Sweet Home Realtors Ltd

Kyriacos Kolokasides