SUPA24
Salon
Salon
Salon
576 267 PLN
(8 866 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
65 m²
Cengizköy

sypialnia2
metraż65 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

الشقة للبيع يقع في غازيفيرن، المعروفة أيضًا باسم كازيفيرا، وهي قرية هادئة على الساحل الغربي لشمال قبرص بالقرب من بلدة غوزليورت. يوفر هذا الموقع الهادئ...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Cengizköy
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi