SUPA24
Salon
Salon
Salon
728 631 PLN
(5 478 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
133 m²
Cengizköy

sypialnia4
metraż133 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

الشقة للبيع يقع في غازيفيرن، المعروفة أيضًا باسم كازيفيرا، وهي قرية هادئة على الساحل الغربي لشمال قبرص بالقرب من بلدة غوزليورت. يوفر هذا الموقع الهادئ...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowaSprzęt kuchennyDrewniana podłogaChodnikWysokie sufityŚwiatło naturalneUmeblowany

Inny
Wiek oferty: 164dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Cengizköy
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi