SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 157 444 PLN
(11 129 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
104 m²
Boğaz

sypialnia3
metraż104 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

الشقة للبيع يقع في كاليتشيك، المعروفة أيضًا باسم غاستريا، وهي قرية تقع على الساحل الشرقي لشمال قبرص في منطقة إسكله. تجمع هذه المنطقة بين الأهمية التار...

Inny
Wiek oferty: 491dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Boğaz
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi