SUPA24
Salon
Salon
Salon
589 844 PLN
(13 406 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
44 m²
Bahçeli

sypialnia1
metraż44 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

للشقة طله ساحرة على البحر .
من السهل الوصول الى شاطئ البحر . و تبعد الشقه عن الشاطئ حوالي 500 م اقرب ملعب جولف يبعد حوالي 15 كم .عن الشقة اقرب مطار يب...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądKabina prysznicowaOtwarta przestrzeń życiowaBezpieczeństwo

Inny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Bahçeli
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi