SUPA24
Inne
Inne
Inne
912 898 PLN
(11 411 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
80 m²
Agion Saranta, Αραδίππου

sypialnia2
metraż80 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Listing refers to a Two Bedroom Apartment located on the Second Floor. Experience modern living with this exceptional development offering spacious 2...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Agion Saranta, Αραδίππου
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home