SUPA24
Inne
Inne
Inne
700 596 PLN
(14 012 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
50 m²
Michael Koutsofta, Αραδίππου

sypialnia1
metraż50 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

A new residential development located in the quiet and exclusive area of Aradippou, Larnaca, offering contemporary apartments designed with modern arc...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Michael Koutsofta, Αραδίππου
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Your Overseas Home

Your Overseas Home