SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 102 513 PLN
(10 401 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
106 m²
Akropoleos Avenue, Αραδίππου

sypialniaatypical
metraż106 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This elegant 3-bedroom apartment is perfectly positioned in the highly sought-after area of Aradippou in Larnaca, just a few minutes away from the pre...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaUmeblowanyPiętroPo rekonstrukcji

umeblowany
Wiek oferty: 110dni
Zaktualizowano: 67dni

Miejscowości

Akropoleos Avenue, Αραδίππου
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Cyprus Sotheby's International Realty