SUPA24
2 121 895 PLN
(20 018 PLN / m²)
Sprzedaż
2
2+
106 m²
Titanon, Agios Athanasios

sypialnia2
metraż106 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartment for sale in a modern complex under construction in Germasogeia. The apartment has a living room, a kitchen and a large terrace. Underfloor h...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasWysokie sufityŚwiatło naturalneStyl nowoczesny

umeblowany
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 496dni

Miejscowości

Titanon, Agios Athanasios
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

DOM Real Estate

DOM Real Estate