SUPA24
Salon
Salon
Salon
7 430 561 PLN
(28 146 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
264 m²
Pytsilias, Agios Athanasios

sypialnia4
metraż264 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Penthouse apartment Agios Athanasios defines contemporary coastal living within a boutique development in one of Limassol’s sought-after districts. Th...

Inny
Wiek oferty: 1dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Pytsilias, Agios Athanasios
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Baerz & Co Luxury Homes International