SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 231 370 PLN
(15 787 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
78 m²
Zagreb

sypialnia3
metraż78 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

U ponudi je prostran dvosoban stan površine 78,34 m2 smješten na 1. katu održavane zgrade iz 1930. godine u Draškovićevoj ulici, u neposrednoj blizini...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Prima Nekretnine

Sanja Protulipac