Lista ofert
8
8
8
760 511 PLN
(16 181 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
47 m²
Zagreb
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
47 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
NOVOGRADNJA BLATO – S7 - 2-soban stan 47.09m2 sa loggiom – obavezno parkirno mjesto
Prodaje se 2-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Karl...
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Piętro
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
2dni
Zaktualizowano:
2dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.