Lista ofert
15
15
15
1 407 805 PLN
(17 820 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
79 m²
Zagreb
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
79 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ZAGREB-GAJNICE-PROSTRAN TROSOBAN STAN SA LOĐOM,GPM-TOP LOKACIJA
Nudimo Vam kvalitetan , prostran trosoban stan koji se nalazi u visokom prizemlju ure...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
46dni
Zaktualizowano:
46dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.