Lista ofert
15
15
15
2 262 993 PLN
(26 011 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
87 m²
Zagreb
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
87 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ZAGREB, MAKSIMIR – Moderan trosoban stan s terasom i garažom na vrhunskoj lokaciji
U Zagrebu, u jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija – na po...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
61dni
Zaktualizowano:
60dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.