Lista ofert
17
17
17
2 120 213 PLN
(16 309 PLN / m²)
Sprzedaż
5
2+
130 m²
Stenjevec, Zagreb
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
5
metraż
130 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Zagreb,Stenjevec,Špansko-Oranice,130m2,5s,idealno za obitelj
Nudimo Vam lijep i funkcionalan stan površine 129.45m² s privatnim vrtom od 50 m² u mir...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
B - Bardzo ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Gaz
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
80dni
Zaktualizowano:
44dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Stenjevec, Zagreb
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.