SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 258 647 PLN
(11 238 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
112 m²
Grad Vodice

sypialnia3
metraż112 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

VODICE - Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem, położone w spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się zaledwie 1500 m od centrum miasta i 18...

Inny
Wiek oferty: 457dni
Zaktualizowano: 66dni

Miejscowości

Grad Vodice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka