SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 196 210 PLN
(22 152 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
54 m²
Grad Vodice

sypialnia2
metraż54 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

VODICE, SRIMA – Jednosoban stan s pogledom na more, 50 m od plaže

Pogled na more jedna je od karakteristika koju kupci najčešće izdvajaju pri traženj...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Grad Vodice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego