SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 028 411 PLN
(20 988 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
49 m²
Grad Trogir

sypialnia2
metraż49 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Posredujemo u prodaji stana S23 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na trećem katu zgrade...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Grad Trogir
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine