SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 102 513 PLN
(18 375 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
60 m²
Grad Trogir

sypialnia3
metraż60 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Posredujemo u prodaji modernog stana smještenog na prvom katu novoizgrađene stambene zgrade na otoku Čiovu, koja se sastoji od ukupno pet stambenih je...

Inny
Wiek oferty: 10dni
Zaktualizowano: 10dni

Miejscowości

Grad Trogir
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine