SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 518 341 PLN
(12 445 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
122 m²
Krbavska, Grad Split

sypialnia3
metraż122 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na prodaju je prostran 3-sobni stan površine 122 m2, smješten na prvom katu stambene zgrade s ukupno dva kata, u mirnom dijelu Splita, kvart Sućidar.

Inny
Wiek oferty: 159dni
Zaktualizowano: 158dni

Miejscowości

Krbavska, Grad Split
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Imperium-immobiliare d.o.o

Petar Derek