Lista ofert
21
21
21
3 948 813 PLN
(26 151 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
151 m²
Velebitska ulica, Grad Split
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
5
metraż
151 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju komforan četverosoban stan u CENTRU, s prekrasnom terasom i pogledom na grad.
LOKACIJA:...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
402dni
Zaktualizowano:
116dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Velebitska ulica, Grad Split
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.