Lista ofert
7
7
7
1 169 780 PLN
(13 762 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
85 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
85 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Na prodaju prostran stan u prizemlju stambene zgrade u Puli, useljen prije 3 godine.
Stan ima neto površinu od 85 m² te se odlikuje funkcionalnim r...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Własny parking
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Piętro
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
4dni
Zaktualizowano:
4dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.