SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 013 531 PLN
(15 836 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
64 m²
Grad Pula

sypialnia3
metraż64 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom

U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 64...

Inny
Wiek oferty: 6dni
Zaktualizowano: 6dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Dux nekretnine d.o.o.

Aldin Begić