SUPA24
Salon
Salon
Salon
669 735 PLN
(14 250 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
47 m²
Grad Pula

sypialnia2
metraż47 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Smješten u mirnom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili sigurnu investiciju u ne...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović