Lista ofert
686 788 PLN
(12 718 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
54 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
54 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja
U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule.
Stani se nalazi ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
2dni
Zaktualizowano:
2dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.