Lista ofert
11
11
11
721 826 PLN
(20 051 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
36 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
36 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nudi novouređen stan u samom centru grada Pula.
LOKACIJA
Smješten u samom centru Pule, ova lokacija pr...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
10dni
Zaktualizowano:
10dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.