SUPA24
Salon
Salon
Salon
977 406 PLN
(14 588 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
67 m²
Grad Pula

sypialnia3
metraż67 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Vrhunski stambeni projekt smješten u Štinjanu, mirnom i sve traženijem dijelu grada Pule, predstavlja iznimnu priliku za vlastito stanovanje i dugoroč...

Inny
Wiek oferty: 44dni
Zaktualizowano: 31dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović