SUPA24
Salon
Salon
Salon
947 737 PLN
(17 232 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
55 m²
Grad Pula

sypialnia2
metraż55 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Vrhunski novogradbeni projekt smješten u jednom od najpoželjnijih područja u blizini Pule predstavlja izvrsnu priliku za ugodno stanovanje i dugoročnu...

Inny
Wiek oferty: 45dni
Zaktualizowano: 32dni

Miejscowości

Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović