Lista ofert
11
11
11
861 807 PLN
(17 588 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
49 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
49 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
ISTRA, PULA - Stan u novogradnji top lokacija
Na svega nekoliko minuta od centra Pule, u izuzetno traženom i frekventnom naselju Valmade, smještena ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
46dni
Zaktualizowano:
46dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.