Lista ofert
13
13
13
720 788 PLN
(19 481 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
37 m²
Grad Pula
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
37 m²
łazienki
ISTRA, PULA – Atraktivan stan na prodaju
Prodaje se iznimno atraktivan stan u samom srcu Pule – na svega nekoliko minuta hoda od svih sadržaja koji ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Klimatyzacja
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
50dni
Zaktualizowano:
27dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Grad Pula
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.